headerphoto
banan webhosting

Buchlovské kopce (Buchláky)


Jedná se o oblíbenou trasu motorkářů ze širokého okolí Uherského Hradiště. Protože zde došlo v posledních letech k několika smrtelným nehodám, je tady zvýšený výskyt zelených mužíků hlavně o víkendech.
Celá trasa je skutečným zážitkem pro každého motorkáře, nejen pro velké množství pravidelně lomených zatáček a také pro buchovprouzekvyjímečně kvalitní asfaltový povrch (který byl teprve nedávnoznovu položen). Najdete tady i příjemné posezení, kde jsou motorkáři opravdu vítáni a při popíjení si můžete buď popovídat s ostatními motorkáři a motorkářkami, nebo jen tak sledovat projíždějící motocykly (které se zde vyskytují opravdu hojně).
Příjemné "zaježdění" se dá spojit i s výletem na hrad Buchlov, který je vzdálen jen asi 3 km od hlavní trasy, nebo do zámku Buchlovice, který je vzdálený také asi 3 km.

honda-buchlaky
buchlakyTady se můžete podívat na pěkně udělané video z Buchláků:Jen přidám takové menší doporučení:

přestože mám sám Buchlovské kopce rád a jezdím tady rád, musím upozornit, že tyto zatáčky stály život již mnoho lidí a já sám mám odsud jeden šrám, tak opatrně!

suzuki-sv650s-po-nehodě

zlomena-noha

potrhana-bota
TOPlist


Kam na kafe

Přímo v Buchlovských kopcích je motorkáři vyhledávané a velmi oblíbené Bisto Tramp, u kterého je parkoviště, které během slunečných víkendů slouží jako provizorní "depo", kde motorkáři nabírají síly pro další jízdy a diskutují o jezdeckých zážitcích :)